Papelier – kolekcja świąteczna

Z lekkim przejęciem, nieco większą ciekawością i  największą radością (o uldze nie wspominając) pokazujemy  Wam zdjęcia naszej nowej, świątecznej kolekcji!

W Papelier projektujemy sezonowe serie obiektów dekoracyjnych do domu. Wszystko z papieru. Wiosną 2010 zapraszaliśmy do ogrodu z kwiatami. A z myślą o Bożym Narodzeniu przygotowaliśmy formy, które możecie potraktować zarówno jako oryginalne ozdoby choinkowe, jak i szerzej – jako materiał do autorskich aranżacji (na przykład do powieszenia w oknie, nad świątecznym stołem, jako dodatek do prezentu / dekoracja opakowania, etc.)*.

Tym razem inspiracją dla nas były: magia wigilijnej pierwszej gwiazdki oraz geometria płatka śniegu. Wykorzystaliśmy nowy zestaw kolorów i nowy rodzaj papieru – metalizowany. Aktualne adresy sklepów, z którymi mamy przyjemność współpracować  znajdziecie zawsze na naszej stronie www.papelier.pl, w zakładce „shopping”.

Zapraszamy do oglądania. A jakkolwiek wykorzystacie Papelier, pamiętajcie o tym, żeby podesłać nam zdjęcia – BARDZO! jesteśmy ciekawi…

There are no comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s